www.ismailykkral.tk [MetRoPoL İbRahiM Subaşı Web desigN..

www.ismailykkral.tk [MetRoPoL İbRahiM Subaşı Web desigN..

ÇıLgIn yK' cIlAr iSmAiLyKkRaL.Tk fAn sItEsInE HoŞgElDiNiZ...

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  İletişimİletişim  

Paylaş | 

Gizem%Hüseyin adlı üyernin banlanmasını ıstıyorum....

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
serseri_sey
"
üye"

MesajKonu: Gizem%Hüseyin adlı üyernin banlanmasını ıstıyorum....   Perş. Haz. 24, 2010 5:48 am

selam admınlere duyrulur gızem adlı uyenızın banlanmasını ıstıyorum hemde hemen yasptıgı yorumlarda kendını begenmıs bır hava estırıyor dırek banlarsınız sevınırım
Gizem&Hüseyin
"
Moderatör"

Kadın
Doğum tarihi : 29/07/87
İş/Hobiler İş/Hobiler : ...........

MesajKonu: Geri: Gizem%Hüseyin adlı üyernin banlanmasını ıstıyorum....   C.tesi Haz. 26, 2010 6:16 pm

serseri_sey demiş ki:
selam admınlere duyrulur gızem adlı uyenızın banlanmasını ıstıyorum hemde hemen yasptıgı yorumlarda kendını begenmıs bır hava estırıyor dırek banlarsınız sevınırım

ya kardes sen hastamısın?tanımıyorsun bıle benı nede ben senı tanıyorum onu bırak konusmus degılım senle aklından zorunmu var? yada dur ben tahmın edeyım senın kım oldugunu söyleyeyım yada ısmını anıp sana prım vermeyeyım bılıyorsun zamanımı senın gıbı bos ınsanlara laf anlatmakla gecırmem benım zamanım degerlıdır sen gıt yönlendırme kodlarıyla ugras ve ben yakalarım hehe

Gizem%Hüseyin adlı üyernin banlanmasını ıstıyorum....
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Diyemiyorum
» -.-KaYKaY-.-